Chacara Paratudo
Chacara Paratudo São José dos Campos villa bevindt zich op circa 4 km van Unifesp en nodigt gasten uit om attracties in de omgeving te verkennen.
De Paroquia Santa Ines is op 10 minuten met de auto gesitueerd.
De dichtstbijzijnde luchthaven is São José dos Campos, op 5 km van het vakantiehuis.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Terras
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is São José dos Campos van Chacara Paratudo villa?
Er is een 5 km afstand tussen São José dos Campos en Chacara Paratudo villa. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar Chacara Paratudo villa mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in Chacara Paratudo villa logeren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Chacara Paratudo villa?
Gasten die in Chacara Paratudo villa verblijven, kunnen gemakkelijk Unifesp en de Paroquia Santa Ines bereiken, die respectievelijk op circa 4 km van de accommodatie en op 3 km afstand liggen.